کد خبر : 44230
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۲۸

خبر استان: رئیس مرکز بهداشت و درمان دشتستان گفت: با تلاش تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت آبپخش جوان ۳۲ ساله آتشنشان آبپخش دشتستانی از حادثه برق گرفتگی و مرگ حتمی نجات یافت.

به گزارش خبر استان،مازیا خویش دوست برازجانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دشتستان با اشاره به حادثه برق گرفتگی در حال انجام ماموریت در آب‌پخش دشتستان اظهار داشت: آتش‌نشان شهر آبپخش  در حین  پر کردن تانکر آب خوروی آتش‌نشانی به سبب نزدیکی خودرو به دکل فشارقوی برق دچار برق گرفتگی شدید و به پایین پرتاپ شد.

وی با بیان اینکه پس از وقوع حادثه این آتش‌نشان  بلافاصله به مرکز خدمات جامع سلامت آبپخش اعزام شد افزود: جوانی که دچار برق گرفتگی شده بود، هیچ‌گونه علائم حیاتی نداشت و بیمار سیانوزه شده بود که بلافاصله تیم مرکزجامع سلامت شهر آبپخش، عملیات احیاء را بدون وقفه آغاز کردند.

رئیس مرکز بهداشت و درمان دشتستان با بیان اینکه فرد یاد شده  ۲۵ دقیقه با مرگ جدال می‌کرد گفت: تیم سلامت با جدیت و تلاش، احیاء قلبی و ریوی را ادامه و پس از ۲۵دقیقه علائم حیاتی شامل تنفس و نبض بیمار به صورت ضعیف برگشت .

خویش دوست برازجانی افزود: خوشبختانه، تلاش‌های تیم درمان آبپخش نتیجه داد و بیمار با داشتن علائم حیاتی برای ادامه درمان و مراقبت‌های تخصصی بیشتر توسط آمبولانس مرکز خدمات جامع سلامت به همراه پزشک و بهیار به بیمارستان شهید گنجی برازجان اعزام شد .

وی خاطرنشان کرد : طی پیگیری‌های انجام شده با بیمارستان شهید گنجی ،حال این جوان رو به بهبود و وضعیت سلامتی آن مطلوب گزارش شده است .

سرپرست مرکز بهداشت و درمان دشتستان از اعضا تیم احیا و کارکنان وظیفه‌شناس اورژانس ۱۱۵ آبپخش تقدیر و تشکر کرد.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی