کد خبر : 44240
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۱

خبر استان: در جشن گلریزان بوشهر شش زندانی جرایم غیر عمد مالی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، رئیس کل دادگستری استان بوشهر و خیران از زندان آزاد شدند.

به گزارش خبر استان به نقل از تسنیم، مراسم جشن گلریزان ظهر امروز در سالن اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با حضور قشرهای مختلف مردم از جمله تجار، بازرگانان، مسئولان و سایر خیران و نیکوکاران برگزار شد.

در این مراسم امام جمعه بوشهر با قدردانی از مشارکت خیران در امر نیکوکاری اظهار داشت: مردم استان بوشهر در همه امور با نیازمندان برای رفع مشکلات آنان همکاری می‌کنند که اوج این خیرخواهی در ماه مبارک رمضان متبلور می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه خیرخواهی  و حل مشکلات نیازمندان نشان از تدین و خداجویی افراد است گفت: احسان و نیکوکاری از صفات حضرت باریتعالی است که در افراد متدین و خداجوی نهادینه است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با بیان اینکه جشن گلریزان باید در همه فصول در استان بوشهر برگزار شود تاکید کرد: با توجه به مشارکت همه جانبه مردم استان بوشهر در امر نیکوکاری، برای رهایی زندانیان جرایم غیر عمد در استان بوشهر این مراسم هر فصل در نقاط مختلف برگزار شود.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر نیز با اشاره به برگزاری برنامه جشن گلریزان در نقاط مختلف استان بیان کرد: ۲۶  جشن گلریزان دراستان بوشهر در ایتام ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده که تاکنون ۲۵ جشن آن  برگزار شده است.

علی جمادی از آزادی ۱۲۵ زندانی جرائم غیر عمد استان در ماه مبارک خبرداد و افزود: از این افراد ۱۲۱ نفر مرد و چهار نفر زن هستند که امید می‌رود با تامین بدهی آنها آزاد شوند.

وی با اشاره به بدهی زندانیان یاد شده گفت: این افراد ۲۲۰ میلیارد ریال بدهی دارند که ۴۰ نفر از این زندانیان با ۷۲ میلیارد ریال در زندان مرکز استان مستقر هستند.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با بیان اینکه پارسال ۱۳۳ نفر زندانی جرائم غیرعمد با ۲۱۵ میلیارد ریال بدهی در استان بوشهر آزاد شدند افزود: امروز نیز با حضور نماینده ولی فقیه شش زندانی جرایم غیر عمد مالی آزاد شدند.

در این آیین با تامین بدهی ۶ زندانی جرایم غیر عمد مالی زندان مرکزی بوشهر به میزان ۷۲۰ میلیون ریال مدارک آزادی ۶ آنها تحویل و آزاد شدند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی