کد خبر : 44430
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۵

خبر استان: در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری بوشهر، تفاهم‌نامه همکاری بین استانداری بوشهر، دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه FHM آلمان به امضا رسید.

به گزارش خبر استان به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید زرین‌فر در حاشیه نشست با نمایندگان دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر و دانشگاه FHM آلمان اظهار داشت:  نشستی با حضور هیات بلند پایه از مسئولان دانشگاه FHM که یکی از معتبرترین دانشگاه‌های آلمان در حوزه آموزش‌های عالی مهارتی متناسب با بازار کسب و کار است، به اتفاق مسئولان دانشگاه علمی و کاربردی استان بوشهر در حوزه ایجاد کسب و کار در استان برگزار کردیم.


وی بیان کرد: در این دیدار ضمن برشمردن زمینه های همکاری بین دانشگاه مذکور ودانشگاه ها و مراکز آموزشی خصوصا دانشگاه‌های علمی و کاربردی و مراکز فنی و حرفه‌ای، مقرر شد از ظرفیت ها و پتناسیل های طرفین در راستای همکاری‌های علمی و پژوهش های کاربردی متناسب با نیازهای استان بهره برداری شود.
معاون استاندار بوشهر تصریح کرد: در پایان این نشست تفاهم‌نامه همکاری بین استانداری، دانشگاه علمی و کاربردی و دانشگاه FHM آلمان به امضا رسید.


زرین فر گفت: نکته قابل توجه اینکه دانشگاه FHM یکی از دانشگاه‌های موفق آلمان در زمینه کارآفرینی بوده و تاکنون ۵ هزار نفر فارغ التحصیل داشته و در حال حاضر دارای ۶ هزار دانشجو است


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی