کد خبر : 44480
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۳:۴۲

خبر استان:مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: با تغییر ساعت کار ادارات، پیک مصرف برق در استان بوشهر کاهش یافت.

به گزارش خبر استان به نقل از مهر، امرالله پاراد عصر دوشنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: به منظور کاهش پیک مصرف برق در استان بوشهر نسبت به تغییر ساعت کاری ادارات اقدام شد که شاهد تحقق این مهم هستیم.

وی با اشاره به کاهش ۵۰ مگاواتی پیک مصرف برق در استان بوشهر، بیان کرد: جلوگیری از خاموشی و کاهش اوج مصرف برق از مهمترین دستاوردهای کاهش پیک مصرف برق در استان است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر ادامه داد: تاکنون پیک مصرف برق در استان بوشهر به هزار و ۵۲۰ مگاوات رسیده است که مصادف با گرمترین روز سال بوده است و با خنک شدن هوا کاهش یافته است.

وی با اشاره به نقش بسیار مهم تغییر ساعت کاری ادارات در کاهش مصرف و پیک بار برق خاطرنشان کرد: در صورتی که پیک بار کاهش یابد در روزهای گرم سال شاهد خاموشی برق نخواهیم بود.

پاراد از ثبت و کنترل برق مصرفی تمام ادارات و دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها به صورت مستمر خبر داد و افزود: ۸۰ درصد دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های استان مطابق برنامه ساعت تعیین شده فعالیت دارند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی