کد خبر : 44548
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۰
با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش:

خبر استان:مراسم تکریم و معارفه فرماندهان پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر باحضور فرمانده نیروی هوایی ارتش برگزار شد.

به گزارش خبر استان ، سرتیپ خلبان ستاد حسن شاه صفی صبح چهارشنبه در آیین تکریم ومعارفه فرماندهان پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر با اشاره به سابقه درخشان استان بوشهر در مبارزه علیه دشمنان کشور اظهار داشت: استان بوشهر تاریخ ۲۰۰ ساله در عرصه دفاع مقدس دارد و در جنگ تحمیلی هم نقش مهمی در دفاع از کشور ایفا کرد.

وی بیان کرد: قبرستان انگلیسی‌ها در بوشهر درس عبرتی برای  متخاصمین است که اگر تعرضی به این استان و ایران اسلامی داشته باشد جایگاهشان همان قبرستان است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه نخستین شهید دفاع مقدس استان بوشهر شهید آسترتین از پایگاه هوایی بوشهر بوده است، بیان داشت: پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر ۸۶ شهید تقدیم کرده و در نخستین روز حمله صدام به کشور، دسته دوم چهارتایی که اهدافی را در عراق منهدم کردند از بوشهر بود.

شاه صفی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت آداب و اخلاق در امور مختلف خاطرنشان کرد: برخی بین اخلاق و آداب تفاوت قائل نمی شوند در حالی که اخلاق، اعمالی ناخودآگاه است که انجام می‌دهیم، آداب متغیر است ولی اخلاق را نمی توان تغییر داد.

به گزارش مهر،وی ادامه داد: فرمانده جدید پایگاه هوایی بوشهر، کلاس های اخلاق را تشکیل و گسترش دهد و اخلاق مداری نه به عنوان یک شعار در جامعه ترویج و نهادینه شود.

وی با اشاره به مراسم تکریم و معارفه فرماندهان پایگاه هوایی بوشهر  تصریح کرد: از تلاش‌ها و خدمات ارزنده سرتیپ دوم خلبان اسماعیل لشکری و کسب موفقیت های مختلف در نیروی هوایی قدردانی می کنم و  سرهنگ علی اکبر طالب زاده که سابقه مبارزه با تکفیری ها و خدمت در استان بوشهر را هم دارد به عنوان فرمانده جدید پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی معرفی می کنیم.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی