کد خبر : 44560
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۱:۳۹

خبر استان: امام جمعه بوشهر با اشاره به رشادت‌ها و اقتدار پایگاه هوایی بوشهر گفت: نیروی هوایی شهید یاسینی بوشهر مایه آرامش و آسایش منطقه جنوب کشور است.

به گزارش خبر استان به نقل از تسنیم، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر با اشاره به اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: نیروهای مسلح  با توانمندی در ابعاد دفاعی، جنگ‌افزاری و نیروی انسانی سبب افتخار و اقتدار ایران اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر از خودکفایی نیروهای مسلح خبرداد و بیان کرد: نیروی مسلح جمهوری اسلامی با برنامه‌ریزی دانش‌بنیان به خودکفایی در عرصه تولید جنگ‌افزارها، سامانه‌‌ها و امکانات نظامی دست یافته به‌گونه‌ای که از  توانمندی بالایی برخوردار است.

امام جمعه بوشهر، نیروهای مسلح را مایه اقتدار و نماد تمام نمای هویت و اهداف کشور دانست و تصریح کرد: نیروهای مسلح در تمامی ابعاد هندسی پیشرفت مورد توجه ویژه قرار دارد.

آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر برنامه‌ریزی برای مقابله با سیستم‌های نوین جهان استکبار  بیان کرد: جهان استکبار با سامانه‌های نوین تهاجمی، کشورهای مستقل و انقلابی را تحت فشار قرار داده که در این راستا باید نیروهای مسلح برنامه ریزی ویژه‌ و دانش بنیان داشته باشند.

وی، بوشهر را از نظر موقعیت جغرافیایی یک منطقه استراتژیک دانست و تاکید کرد: همسایگی با کشورهای مختلف و مرز طولانی با آبهای خلیج فارس شرایط خاصی را در استان بوشهر فراهم کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر این  استان را آلبوم توسعه و پیشرفت ایران اسلامی دانست و گفت: نیروهای مسلح استان بوشهر نقش مهمی در امنیت  و آرامش ایران اسلامی دارند به‌گونه‌ای که تمام تعرضات به مرزها رصد، بررسی  و برخورد قرار می‌دهند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر در تمام عرصه‌های دفاعی دارای کارنامه درخشان و روشنی است خاطر نشان کرد: نیروی هوایی  شهید یاسینی بوشهر مایه آرامش و آسایش منطقه جنوب کشور است.

آیت‌الله صفایی بوشهری، با اشاره به اینکه پایگاه هوایی بوشهر محبوب مردم استان به ویژه مردم شهر بوشهر است افزود: پایگاه  هوایی شهید یاسینی بوشهر با تعامل و همراهی که با مردم و مسئولان استان  دارد و با تعامل در فضای پیرامون شهری، محبوب مردم استان بوشهر شده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر مساعدت، عنایت و حمایت از نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر بیان کرد: این مهم  یک امر ولایی، واجب و استراتژیک و یکی از مهم‌ترین اعمال انسانی است.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی