کد خبر : 44613
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۸:۵۲

خبر استان:نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: جذب نیروهای بومی جنوب استان بوشهر در پارس جنوبی اولویت است.

به گزارش خبر استان به نقل از مهر، سکینه الماسی بعد از ظهر جمعه در حاشیه نشست با مدیر عامل نفت و گاز پارس اظهار داشت: طبق اعلام مدیر عامل نفت و گاز پارس، فارغ التحصیلان کارآموزی طرح تربیت نیروی انسانی مناطق نفت خیز به ترتیب اولویت استخدام می شوند.

وی افزود: در ادامه اجرای طرح تربیت نیروی انسانی متخصص برای جذب در پروژه های صنایع نفت و گاز، مذاکراتی در خصوص جذب و بکارگیری اولین نیروهای فارغ التحصیل انجام شد.

الماسی با اشاره به برگزاری آزمون پایانی اولین مرحله کارورزی نیروهای بومی از اعتبارات نفت تصریح کرد: نگاه وزارت نفت بکارگیری نیروهای توانمند فارغ التحصیل طرح است و در این راستا پیگیری‌های خوبی برای جذب این نیروها انجام شد.

وی یادآور شد: مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس متعهد شد از ظرفیت نیروهای آموزش دیده به ترتیب اولویت و لحاظ نتایج آزمون پایانی در شرکت‌های نفت و گاز استفاده شود.

نماینده جنوب استان با تاکید بر لزوم جذب حداکثری کارآموزان در صنایع نفت و گاز خاطر نشان کرد: با توجه به تصویب ماده ۴۷ قانون برنامه ششم توسعه و اولویت استخدام نیروهای متخصص جنوب استان، فرصت جذب برای کارآموزان فراهم است.

الماسی اضافه کرد: جوانان جویای کار جنوب استان برای قرار گرفتن در اولویت جذب صنایع نفت و گاز، دوره های آموزشی کارورزی نفت و گاز را با جدیت پیگیری کنند.

مرحله اول دوره کارورزی نیروهای بومی با حمایت نفت و گاز با برگزاری آزمون به پایان رسید و قرار است این نیروها با لحاظ اولویت در پروژه های نفت و گاز استخدام شوند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی