کد خبر : 44645
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۶:۳۹

خبر استان:معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان گفت: آمد و شد در جاده اصلی بوشهر- شیراز که ظهر امروز در پی نارضایتی شماری از شهروندان وحدتیه ای بدلیل کمبود آب مسدود شده بود پس از بازگشایی به حالت عادی برگشت.

به گزارش خبر استان،جواد لقمان زاده روز شنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: حدود ۸۰نفر از شهروندان وحدتیه ای ساعت ۱۱ تا ۱۳ امروز با پارک کردن خودروهای خود در جاده اصلی بوشهر – شیراز حدفاصل سه راهی وحدتیه برای مدت ۲ ساعت آمد و شد در این محور ارتباطی را مختل کردند.
وی یادآورشد: با پادرمیانی مسوولان فرمانداری دشتستان و شرکت آب و فاضلاب و دعوت از نمایندگان مردم و شورای اسلامی شهر وحدتیه جاده ارتباطی بوشهر – شیراز بازگشایی شده است.
معاون فرمانداری دشتستان اضافه کرد: از ابتدای خردادماه آب ورودی از تصفیه خانه بوشیکان کازرون در استان فارس به شهرستان دشتستان ۳۰هزار متر مکعب کاهش یافته است که این امر توزیع آب در دشتستان را به خصوص شهرهای برازجان ، وحدتیه ، آبپخش و شبانکاره با مشکل روبرو کرده است.

لقمان زاده گفت:این امر باعث شده تا آب خط انتقال به شهر وحدتیه ۵۰ درصد کاهش پیدا کند .
وی ادامه داد: درصورتیکه ۱۰هزار متر مکعب آب به شهروحدتیه اختصاص یابد مشکل توزیع در این شهر برطرف خواهد شد.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان گفت: برنامه ریزی برای راه اندازی تصفیه خانه ۱۰هزار متر مکعبی در شهر وحدتیه انجام شده است.
شهر وحدتیه با حدود ۱۵هزار نفر جمعیت قطب تولید و بسته بندی خرمای استان بوشهر در فاصله ۱۰۰ کیلومتری شرق بوشهر واقع شده است.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی