پایگاه خبری تحلیلی خبر استان بوشهر » بلاخره ساعت‌های خاموشی استان اعلام شد+ جزییات
کد خبر : 45455
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۷
از طرف شرکت توزیع برق استان بوشهر :

خبر استان: برنامه زمانبندی احتمالی مدیریت اضطراری بار مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر اعلام شد.

به گزارش خبر استان، تابستان ۹۷ با قطع مکرر برق در سراسر کشور، تلخ شده است و در این بین استان های گرم نظیر بوشهر مصائب بیشتری را تجربه می کنند.در این بین نبود برنامه‌ای مشخص باعث گردیده تا اعتراض افراد، شرکت‌ ها و فعالان صنفی به برق شدت پیدا کند.

در روزهای گذشته، برق یک یا دو بار در روز و هر بار بین یک ساعت و ۲۰ تا یک ساعت و ۳۰ دقیقه در مناطق مختلف قطع شده است.

مردم استان بوشهر بارها از قطعی برق در زمان اوج گرما و نبود برنامه‌ای مشخص برای قطعی برق گلایه کرده‌اند، هر چند انتظار دارند که با توجه به گرما و شرجی طاقت فرسا، کمترین خاموشی را داشته باشند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر افزود: در قالب برنامه زمانبندی صورت گرفته مشترکان می توانند با رجوع به سایت شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر www.bedc.ir از گروه بندی منطقه خود اطلاع پیدا کنند.
امراله پاراد افزود: در این جدول شهرستان های استان بوشهر به تفکیک مشخص شده و تنها در بوشهر به دلیل وجود سه امور برق این شهرستان به سه قسمت بوشهر یک، بوشهر۲ و بوشهر ۳(چغادک) تقسیم بندی شده است.
پاراد ادامه داد: بوشهر ۱ شامل مناطق مرکزی شهر بوشهر و بوشهر ۲ شامل مناطق جنوبی ازجمله بهمنی، دواس، تنگ ها و غیره است و بوشهر ۳ نیز چغادک و حومه آن را در بر می گیرد.
وی بیان کرد: در این جدول گروه بندی هایی بین ۱ تا ۵ سطح بندی شده که مشترک می تواند پس از یافتن شماره گروه خود براساس جدول راهنما در سایت یاد شده از زمان اعمال مدیریت بار اضطراری احتمالی اطلاع پیدا کنند.
پاراد تاکید کرد: این برنامه بصورت هفتگی اطلاع رسانی می شود و جدول نخست اعلام شده برای بازه زمانی ۲۳ تا ۲۹ تیرماه مشخص شده است.
وی یادآور شد: در صورت مدیریت مطلوب مصرف توسط مشترکان این احتمال نیز وجود دارد که با لغو بخش هایی از مدیرت بار اضطراری احتمالی مواجه شویم.
پارد تاکید کرد: تنها در صورت کاهش مصرف ۱۰ درصدی مشترکان امکان حذف کلی این مدیریت بار اضطراری وجود دارد.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی