پایگاه خبری تحلیلی خبر استان بوشهر » مقدمات شبانه روزی شدن درمانگاه گناوه فراهم است
کد خبر : 45547
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۶:۳۳

خبر استان:سرپرست درمانگاه تخصصی شهیدمطهری گناوه گفت: شبانه روزی کردن این درمانگاه در دستور کار قرار گرفته و دراین ارتباط گام های خوبی برداشته و مقدمات لازم فراهم شده است.

به گزارش خبر استان،حشمت الله شبانکاره روز یکشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: بدین منظور پیگیری و پیش بینی های لازم برای تامین و تهیه زیرساخت ها و منابع انسانی و تجهیزات انجام گرفته است.
وی به عملکرد سال گذشته این مرکز اشاره کرد و گفت: دراین مدت تعداد ۴۷۱ هزار و ۱۴۹ نفر به این مرکز مراجعه که نسبت به سال ۱۳۹۵ افزایش ۱۰ درصدی داشته است.
شبانکاره، میزان هزینه های انجام شده را دراین مدت ۵۶ میلیارد و ۲۲۴ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: این میزان در قالب دارو، آزمایشگاه، خرید تجهیزات و حقوق پزشکان و کارکنان پرداخت شد.
وی ادامه داد: درمانگاه گناوه در بخش های رادیولوژی، آزمایشگاه، مامایی، دندانپزشکی، داروخانه، ویزیت، تزریقات و پانسمان، شورای پزشکی، کمیسیون حرف و مشاغل آزاد و دفتر اسناد پزشکی فعال و به بیمه شدگان تامین اجتماعی بصورت رایگان خدمات دهی می کند.
سرپرست درمانگاه تخصصی شهیدمطهری گناوه گفت: برگزاری شورا و کمیسیون حرف و مشاغل آزاد به تعداد ۸۶۴ مراجعه کننده، دوره های آموزشی کارکنان، راه اندازی سیستم نوبت دهی اینترنتی و قرارداد نصب و راه اندازی نوبت دهی تلفنی در سال جاری، افزایش ساعات کاری از ۹ به ۱۴ ساعت در روز، ثبت و صدور گواهی آراستگی محیط کار و گواهینامه های آی ام اس، افزایش جذب پزشک عمومی، داروساز و نیروی انسانی متخصص از دیگر عملکرد این مرکز در سال گذشته است.
وی یادآورشد: درمانگاه تخصصی شهیدمطهری گناوه یکی از زیرمجموعه های مدیریت درمان استان بوشهر به روش ارایه درمان مستقیم واقع در بخش مرکزی با قابلیت دسترسی آسان بیمه شدگان تامین اجتماعی به عنوان واحد معین و یک واحد تبعی در شهرستان دیلم درحل خدمات رسانی به بیمه شدگان است.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی