کد خبر : 47225
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۸

خبر استان:فرماندار گناوه گفت: بحث ارسال پارازیت روی گیرنده های ماهواره در این شهر به یک معضل و مشکل اساسی تبدیل و موجب نگرانی شدید مردم شده است.

به گزارش خبر استان به نقل از ایرنا، سیدعلی پاک نژاد روز جمعه در جلسه شورای اداری این شهرستان باحضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: چه بخواهیم و نخواهیم اخبار و اطلاعات به گوش مردم می رسد و نباید سلامت آنها به مخاطره بیافتد.
وی اظهارداشت: ارسال پارازیت در شهر ساعات خاصی انجام می شود و برای ما مسئولان نیز نگران کننده شده است.
فرماندارگناوه با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در حوزه ارتباطات و فناوری خدمات خوبی ارایه داده است، گفت: توسعه فیبرنوری بین شهری بطول ۹۵ کیلومتر، ۱۲۰۰ شماره در گناوه و ریگ، نصب و راه اندازی ۱۵ سایت تلفن همراه نسل چهارم ازطریق فیبرنوری، واگذاری اینترنت پرسرعت، اجرای شبکه فیبرنوری در گناوه و ریگ و روستای محمدصالحی بخشی از این خدمات است.
وی به بخشی از مشکلات ارتباطی و اینترنت در سطح شهرستان گناوه اشاره کرد و اظهارداشت: پوشش نداشتن آنتن دهی همراه اول در روستاهای چهارمحال، چهاربرج، گاوسفید، کوهک و خور مزین در جاده ساحلی و محلات حرم تا حرم و کوی بسیجیان شهر گناوه و آنتن دهی ایرانسل و اینترنت روستاهای شول، کلل و کمالی و چهارروستایی از مشکلات موجود است.
پاک نژاد گفت: بحث های وب و نبود پوشش مناسب در روستاهای شول، کوهک، چهارروستایی و محمدی از دیگر مشکلات است.
وی اظهارداشت: قیمت بالای مودم از طریق، های وب در روستاها از دیگر مشکلات است که امیدواریم نرخ آن کاهش یابد.
فرماندار گناوه افزود: در زمینه فیبر نوری باوجود اینکه اعتبار کافی وجود نداشته اقدام های خوبی در شهر گناوه صورت گرفته است.
وی گفت: در زمینه دولت الکترونیک، زیرساخت های اولیه و شرایط خوبی فراهم شده است.
امام جمعه گناوه گفت: حضور وزیران در اقصی نقاط کشور موجب امیدبخشی و رضایتمندی مردم خواهد شد.
حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: در برهه کنونی که دشمن جنگ روانی و روحی در کشور به راه انداخته باید همه آحاد جامعه با همدلی و اتحاد و انسجام در برابر آنان مقابله کرد.
وی اظهارداشت: برای حل مشکلات کشور باید از دولت حمایت و از تمام ظرفیت ها بویژه نیروی جوان استفاده کرد.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی