کد خبر : 48939
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۰

خبر استان:ارشناس اداره کل هواشناسی بوشهر گفت: طی روزهای پایانی هفته جاری با رشد ابر در ارتفاعات این استان احتمال رعد و برق،رگبار پراکنده باران و تندبادهای لحظه ای در این مناطق دور از انتظار نیست.

به گزارش خبر استان،پیام مساعدی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: طی امروز و روزهای پایانی هفته در ساعاتی از بعدازظهر و شب با وقوع ناپایداری های جوی وزش بادهای جنوبی در استان ادامه دارد.
وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی و در طول روز گاهی وزش باد پیش بینی شده است.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: برای ۲۴ ساعت آینده جهت وزش باد به طور غالب جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت هشت تا ۳۰ کیلومتر در ساعت و طی ساعاتی از بعد از ظهر و شب در سواحل و بر روی دریا تا ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.
مساعدی یادآور شد: در این مدت سرعت ورزش باد در ارتفاعات استان در هنگام وزش تند باد گاهی به بیش از ۴۰ کیلومتر در ساعت می رسد.
وی گفت: ارتفاع موج دریا در خلیج فارس نیز۳۰ تا۶۰ سانتیمتر پیش بینی شده که گاهی تا ۹۰ سانتیمتر نیز می رسد.
مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۳:۴۳ بامداد، جزر اول ۱۲:۱۹، مد دوم ۱۹:۴۱ و جزر دوم ساعت ۲۲:۰۴ خواهد بود.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی