کد خبر : 49934
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۵

خبر استان:آیین تکریم و معارفه مدیران کل ثبت احوال استان بوشهر روز یکشنبه با حضور درخشان نیا معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال کشور در بوشهر برگزار شد

به گزارش خبر استان،مجید خورشیدی ظهرامروز در آیین تکریم و معارفه مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر با اشاره به جایگاه مهم این دستگاه در امور برنامه‌های توسعه‌ای و برنامه‌ریزی اظهار داشت: جایگاه موثر سازمان ثبت احوال در توسعه و برنامه ریزی  جامعه بسیار مهم و تاثیرگذار است.

وی با اشاره به اینکه دستیابی به توسعه، بدون توجه به تغییرات جمعیتی ممکن نیست افزود: هر کشوری که بخواهد در مسیر و طریق توسعه گام بردارد باید تغییرات جمعیتی را به عنوان مبنا و اساس برنامه ریزی مد نظر قرار دهد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه دستیابی به هر گونه توسعه بدون توجه به تغییرات جمعیتی امری محال است، گفت: تغییرات اجتماعی روند کندی دارد اما اثرات آن عمیق و ماندگار است از همین رو حتی سرمایه‌گذاری اقتصادی نیز برای موفقیت، نیازمند توجه به تغییرات جمعیتی است.

خورشیدی با بیان اینکه بخش عمده موفقیت جامعه در برگزاری انتخابات‌ نتیجه تلاش‌ها و خدمات مجموعه ارزنده ثبت احوال است اظهار امیدواری کرد: با ابتکارات و به‌روزی‌آوری خدمات، ضریب نفوذ کارت هوشمند ملی به حد قابل قبولی برسد.

در این آیین از خدمات کیامرث صالحی‌نیا تجلیل و اسکندر پاسالار به عنوان مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر معرفی شد.

اسکندر پاسالار اهل شبانکاره و پیش تر معاون همین اداره بوده است. از اواخر سال ۸۵ تاکنون کیامرث صالحی نیا به مدت قریب ۱۲ سال عهده دار این سمت بوده است.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی