کد خبر : 50117
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۸:۱۲

خبر استان:رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از رشد ۲۰ درصدی کشف جرایم اقتصادی در استان خبر داد و گفت: در نیمه نخست امسال کشفیات انواع کالای قاچاق ۲۱۲ درصد افزایش یافت.

به گزارش خبر استان،سرهنگ جوشن سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با اشاره به افزایش ۲۱۲ درصدی کشفیات کالای قاچاق در  نیمه نخست امسال اظهار داشت: در راستای مبارزه با کالای قاچاق در نیمه نخست امسال کشفیات کالای قاچاق در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۱۲ درصد افزایش یافت.

وی، از افزایش ۲۰ درصدی کشفیات محموله‌های سنگین قاچاق خبرداد و بیان کرد: در شش ماه نخست امسال محموله‌های سنگین قاچاق با ارزش بالای ۵۰۰ میلیون تومان در مقایسه یا مدت مشایه سال قبل ۲۰ درصد افزایش دارد.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به افزایش کشفیات  جرایم سرقت در مدت یاد شده تصریح کرد: کشفیات جرایم سرقت در استان بوشهر در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۸ درصد افزایش یافته است.

سرهنگ سهرابی با اشاره به کشف جرایم جنایی افزود: کشف جرایم جنایی خشن در استان بوشهر در شش ماه نخست امسال ۹۸ درصد افزایش یافت و در این مدت  ۳۸درصد وقوع قتل در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه با تلاش کارآگاهان پلیس اگاهی  تمامی قتل‌های امسال و ۶ فقره از قتل‌ها سال‌های گذشته که آخرین مورد آن مربوط به هشت سال پیش بوده است کشف شده است. عنوان کرد:در این مدت ۲۸ درصد کشفیات جرایم سرقت افزایش داشته است و ۲۰ درصد دستگیری سارقان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

سرهنگ سهرابی از افزایش کشف جرایم اقتصادی در استان بوشهر در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل خبرداد و خاطرنشان کرد:کشف جرایم اقتصادی در استان بوشهر در نیمه نخست امسال ۲۰ درصد افزایش یافت

وی با اشاره به مهار گروگان‌گیری و راهزنی در استان بوشهر بیان کرد: در نیمه نخست امسال ۱۳ هزار و ۹۳۲ فقره گواهی سوء پیشینه برای افراد متقاضی صادر شده که در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل ، رشد ۷درصدی داشته است.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی