کد خبر : 50125
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۹:۳۱

خبر استان: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: در تابستان امسال ۱۰ میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز سالن های غذاخوری و ۱۵ میلیارد ریال تعمیر و تجهیز خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه هزینه شد.

به گزارش خبر استان،سید موسی گلستانه روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: آشپزخانه دانشگاه سلف سرویس بطور کامل بهسازی شده و دستگاه هایی از قبیل کباب گیر، اجاق گاز، چرخ گوشت به آن افزوده شد.
گلسانه ادامه داد: یک فضای اختصاصی جدید نیز برای آماده سازی مواد اولیه طبخ غذا اختصاص یافته است.
وی اظهار داشت: با اقدام های صورت گرفته یک ظرفیت ۲۰۰ نفره به سالن غذا خوری برادران و یک ظرفیت ۱۰۰ نفره به سالن غذاخوری خواهران دانشگاه خلیج فارس افزوده شده است.
گلستانه ادامه داد: سالن های غذاخوری دانشگاه نیز بطور کامل نوسازی شده و ۳۰ دستگاه کولرگازی و پنج دستگاه آبسردکن در آن نصب شده است.
وی اظهار داشت: تعمیر سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، رنگ آمیزی اتاق ها و سالن ها نیز در خوابگاه های یادگار۱ تا ۳ و کوثر ۲ انجام شده است.
گلستانه اظهارداشت: خرید ۴۲ دستگاه یخچال، ۶۰ دستگاه کولر، ۵۰ اجاق گاز، ۲۲۰ کمد، بیش از سه هزار متر موکت، آینه، جاکفشی و غیره و توزیع آن در خوابگاه ها از دیگر اقداماتی است که برای آماده سازی یک محیط اسکان مناسب برای دانشجویان انجام شده است.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خلیج فارس بوشهر در ارتباط با میزان اسکان دانشجویان کارشناسی دانشگاه در خوابگاه ها عنوان کرد: امسال از ۵۹۹ دانشجوی دختر متقاضی خوابگاه ۳۴۴ نفر در خوابگاه دولتی و استیجاری و مابقی نیز در خوابگاه خودگردان (نیمه دولتی) از ۵۴۰ دانشجوی پسر متقاضی خوابگاه نیز ۳۳۵ نفر در خوابگاه دولتی و استیجاری و مابقی نیز در خوابگاه خودگردان اسکان یافتند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی