کد خبر : 50150
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۳۱

خبر استان: کمیسیون نظارت گناوه در نشستی در فرمانداری این شهرستان با افزایش نرخ فروش آب آشامیدنی تصفیه شده توسط فروشندگان مخالفت کرد و طبق مصوبه اتخاذشده نرخ هر بشکه ۲۰ لیتری ۱۲ هزار و ۵۰۰ ریال تعیین شد.

به گزارش خبر استان به نقل از ایرنا، فروشندگان در این نشست اظهارداشتند: باتوجه به بالارفتن هزینه ها از کمیسیون نظارت انتظار داریم برای جبران آن با نرخ پیشنهادی این صنف به مبلغ ۱۵ هزارریال همانند شهر بوشهر موافقت کند.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری گناوه گفت: افزایش هر قیمتی در بازار باید در چارچوب قانون و طبق مصوبه کمیسیون نظارت صورت گیرد.
حسین امیری افزود: فروشندگان آب تصفیه ملزم به اجرای نرخ مصوب شده کمیسیون نظارت هستند و درصورت مشاهده افزایش با متخلفان برخورد قاطع شود.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناوه گفت: نرخ مصوب شده این نشست به اتاق اصناف و اتحادیه ها ابلاغ خواهد شد و فروشندگان ملزم به اعمال آن هستند.
محمدحسین داریونی افزود: با توجه به مصوبه این کمیسیون در صورت رعایت نکردن، با متخلفان برخورد خواهدشد.
وی اظهارداشت: کمیسیون نظارت علاوه بر کنترل قیمت ها، به رعایت بهداشت توسط فروشندگان آب تصفیه نیز اهتمام ورزد.
داریونی گفت: به منظور جلوگیری از هدر رفت آب تصفیه و استفاده صحیح از آن بویژه در فضای سبز، نشستی با شهرداری این شهر انجام شود.
مسئول سازمان حمایت از مصرف کنتدگان گناوه گفت: با کارشناسی‌های انجام گرفته و استعلام از اداره آب و اداره برق و بررسی قیمت قطعات مصرفی دستگاه‌های تصفیه آب، نرخ مصوبه قبلی کمیسیون نظارت در فروشگاه ها با هدف صیانت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان باید اجرایی شود.
عبدالعلی صیادی افزود: فروشندگان درصورت رعایت نکردن این مصوبه با آنان برخورد قانونی خواهد شد.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی