کد خبر : 50168
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۸:۴۶
سیزدهمسن جشنواره:

خبر استان:سیزدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا (ع) است که امروز چهارشنبه ١٨ مهر با حضور ۵٧ نفر برگزیده در مجتمع فرهنگی و هنری شهر بوشهر برگزار گردید.

به گزارش خبر استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه گفت: در جشنواره امسال مشاعره کنندگان بسیار خوب ظاهر شدند و همه آنان اشعار را با تسلط کافی بیان نمودند.

حمیده ماحوزی افزود: زینب کاظمی از دیر، فاطمه جعفری از دیر و فاطمه چگینی رجبی از تهران به ترتیب مقام های اول تا سوم سیزدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در بوشهر را از آن خود کردند.

وی همچنین تصریح کرد: همچنین راضیه باقرزاده از گناوه، بهنام میرزایی از بوشهر، زینب اکبری کرمانشاه، بهاره حسن پور از بوشهر و نرجس بیلویی از شیراز به ترتیب مقام های چهارم تا هشتم را به خود اختصاص دادند.

ماحوزی ادامه داد: علاوه بر اهداء لوح سپاس، تندیس جشنواره و هدایای نقدی به نفرات اول تا هشتم و اهداء به نفرات دوم هشت گروه مرحله نهایی جشنواره، در بخش دیگر از این مراسم از خانواده های رضوی نیز تقدیر به عمل آمد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: سعید بیابانکی، علی هوشمند، رضا معتمد، محمدرضا احمدی فر، زهرا معصومی، مرضیه معصومی و صدیقه مزارعی زاده داوران این جشنواره بودند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی