کد خبر : 50181
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۸:۱۶
پس از ماهها کش و قوس:

خبر استان: پیش بینی می‌شود در سفر آتی معاون وزیر کشور به استان بوشهر، حکم ایشان در بوشهر جاری و مراسم معارفه ایشان برگزار شود.

به گزارش خبر استان،کیوان هاشم زاده درگفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان , گفت:بعد از طی مراحل قانونی و استعلام صورت گرفته حکم سید نورالدین امیری توسط وزیر کشور امضا شد و ایشان به زودی رسما به عنوان شهردار بوشهر آغاز به کار خواهد نمود.

عضو شورای شهر بوشهر ادامه داد: پیش بینی می‌شود در سفر آتی معاون وزیر کشور به استان بوشهر، حکم ایشان در بوشهر جاری و مراسم معارفه ایشان برگزار شود.

وی افزود: پروژه‌های مهمی در راستای توسعه شهر بوشهر در نظر گرفتیم که امیدوارم با حضور شهردار جدید بوشهر هر چه سریعتر نسبت به اجرایی کردن آن‌ها اقدام شود.

هاشم زاده گفت: از جمله این پروژه‌ها می‌توان به احداث پارکینگ طبقاتی و تقاطع غیر هم سطح میدان مطهری اشاره کرد.

به گزارش خبر استان،شورای اسلامی بوشهر براساس قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در مسئولیت های دولتی و عمومی بیستم آبان ماه سال گذشته پایان کار غلامعلی میگلی نژاد شهردار بازنشسته این شهر را تصویب و پس از چند نشست عبدالامیر قاسمی یکی از معاونان شهردار سابق را به عنوان سرپرست شهرداری بوشهر معرفی کرد.
پس از اتمام زمان سرپرستی قاسمی، فردین خورشیدیان سمت سرپرستی شهرداری بوشهر را عهده دار بود.
در این مدت هر چند اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر نبی دهقانی و یونس خسروانی را به عنوان شهردار بوشهر انتخاب کردند اما این افراد نتوانستند حکم خود را از وزارت کشور دریافت کنند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی