کد خبر : 50214
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۹:۰۵
هفته هفتم لیگ دسته اول:

خبر استان:جدال دو تیم مدعی صعود و قدرتمند شاهین شهرداری بوشهر و اکسین البرز با یک گل به سود میزبان بوشهری خاتمه یافت.

به گزارش خبر استان،از هفته هفتم لیگ دسته یک فوتبال کشور پنجشنبه شب شاهین بوشهر با برتری برابر اکسین البرز به جایگاه سوم رسید.

شاهینی ها که حمایت هواداران خود را پشت سر داشتند بازی را با میدان داری بازیکنانی مانند شعبانلو فیاض بخش آغاز کردند.در ده دقیقه ابتدایی بازی هر دو حریف بیشتر منتظر بازی احساسی و اشتباهات حریف بودند اما هیچ کدام دست به ریسک نزدند.دو وینگر سرعتی شاهین کم کم از کناره ها استارت بازی سرعتی را زدند تا اینکه محبی جوان اول فوتبال بوشهر در دقیقه ۱۰ بازی با یک شوت زمینی دروازه نوشی صوفیانی را تهدید کرد.

از دقیقه ۲۰ بازی برتری نسبی شاهین آغاز شد و دو میلاد میانه میدان بوشهری ها با پاسهای تکضرب و بدون اشتباه عملا برتری را به سمت شاهین نزدیک کردند.میلاد شعبانلو که برای اولین بار در این فصل از ابتدا در ترکیب ثابت قرار گرفته بود با بازی رو به جلو و هماهنگ با فیاض بخش ستاره بدون حرف و حدیث بازی هافبکهای با تجربه اکسین مانند شجاعیان و شفیعی را از بازی خارج کردند.

در دقیقه ۳۵ بازی ارسال نجفی مدافع راست شاهین را میلاد صارمی روی سر سید حسین حسینی بلند بالا به گل تبدیل کرد تا شاهین در نیمه اول به آنچه می خواهد برسد.چند دقیقه بعد از این گل دفع ناقص بیرانوند را فرید محمد زاده به بیرون زد تا شاهین با یک نفس راحت نیمه را خاتمه دهد.

در نیمه دوم اکسین که حرفی برای گفتن نداشت بازی را اندکی بهتر آغاز کرد اما خط دفاعی شاهین به رهبری گودرزی یک روز بدون اشتباه را پشت سر گذاشت.باز هم پاس های تکضرب و ایجاد مثلثهای سه نفره اجازه هیچ کار تاکتیکی را به شاگردان کمالوند نداد و اتفاقا فرارهای محمد محبی و ضربه چیپ او با بدشانسی به بیرون رفت تا تعداد گلهای میزبان به عدد ۲ نرسد!

فوتبال بوشهر نوشت،بازیکنان شاهین شهرداری در این بازی با دو تعویض اجباری دست فکری را برای تعویض ها بستند اما دقایق پایانی با استرس عجیبی برای بوشهری ها همراه شد.از یک سو در ضد حملات موقعیت های خوبی نصیب مهاجمان شاهین شد که هیچ کدام به گل تبدیل نشد و البته ضربه سر یاسر فیضی که در دقیقه ۹۴ میرفت تا کام بوشهری ها را تلخ کند اما از کناره دروازه بیرانوند به بیرون رفت تا یک سه امتیاز حساس به حساب شاهین شهرداری در هفتمین بازی فصل واریز شود.

شاهین شهرداری بوشهر با پیروزی ارزشمندی که مقابل اکسین البرز کسب کرد و سومین برد فصل را به دست آورد، ۱۲ امتیازی شد و به رده سوم جدول لیگ یک صعود کرد


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی