کد خبر : 50247
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۸

خبر استان:راهوران محله در گناوه در همایشی به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور دهیاران و پلیس راه در فرمانداری این شهرستان تجلیل شدند.

به گزارش خبر استان به نقل از ایرنا؛ فرماندار گناوه در این آیین گفت: دهیاران به عنوان راهوران محله همکاری و تعامل خود را بیش از پیش با پلیس افزایش و نقاط حادثه خیز راه های روستایی را شناسایی تا برای برطرف کردن آنها اقدام شود.

سیدعلی پاک نژاد افزود: دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای این شهرستان نیروهای کارآمد و توانمندی هستند که باید ارتباط مستمر با بخشداران، حضور در بین مردم بویژه در نمازجماعات و رعایت سلسله مراتب اداری را در دستور کار خود قرار دهند.

وی اظهارداشت: دهیاران به عنوان نمایندگان دولت در روستاها خدمات متعددی ارایه می دهند که باید در بازگو کردن آنها به مردم پیشقدم باشند.

فرماندار گناوه گفت: تعامل و همکاری و همدلی دهیاران و شوراها با نیروی انتظامی و سایر مسئولان دستگاه های اجرایی نقش بسزایی در پیشرفت و آبادانی و حل مشکلات مناطق خود از جمله مسایل ترافیکی دارد.

وی با تقدیر از فرماندهی و کارکنان پلیس راه این شهرستان گفت: با تلاش شبانه روزی پلیس راه این شهرستان نظم و امنیت مطلوبی در جاده ها برقرار و تصادفات کاهش چشمگیری داشته است.

فرمانده پلیس راه گناوه گفت: باتوجه به اینکه برقراری نظم و امنیت و ترافیک جاده ها از وظایف مهم پلیس است بطور مسلم دهیاران نیز دراین زمینه با تعامل نقش بسزایی ایفا می کنند.

سرهنگ یوسف یزدان پناه افزود: راهوران محله اهمیت و جایگاه خاصی در سراسر کشور بویژه در کاهش تصادفات جاده ای در روستاها دارند و به پاس همکاری آنان همایش تجلیل از راهوران محله برگزار شده است.

وی گفت: با حمایت های فرماندار این شهرستان و تلاش ماموران این فرماندهی میزان تصادفات و تلفات جاده ای در ۶ ماه نخست امسال کاهش خوبی یافته است.

فرمانده پلیس راه گناوه اظهارداشت: از دهیاران انتظار داریم که با پلیس و متصدیان امر ترافیک ارتباط و تعامل بیشتری داشته باشند و نقاط حادثه خیز محورهای روستایی و دیگر مشکلات این حوزه را شناسایی، به پلیس راه اطلاع داده و در ارتقای سطح آگاهی مردم نسبت به قوانین راهنمایی و راهنمایی رانندگی و حفاظت و حراست از تجهیزات و علایم ترافیکی مجدانه تلاش کنند.

در این آیین از دهیاران روستاهای شهرستان گناوه توسط فرماندار و فرمانده پلیس راه تقدیر و از خدمات و فعالیت های اردلان امیرزاده بخشدار مرکزی و کارشناس سابق بخشداری گناوه که به بازنشستگی نایل شده توسط دهیاران تجلیل به عمل آمد.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی